Снід

Снід: подумай про майбутнє - обери життя

СНІД – одна з найскладніших проблем людства. Перше повідомлення про ВІЛ з’явилося в 1981 році. На сьогоднішній день поширення ВІЛ має характер пандемії.
За десять місяців 2017 року в Україні за данимиЦентру громадського здоров'я МОЗ Українибуло зареєстровано 14 667 нових випадки ВІЛ-інфекції (з них 2 158 детей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 312 091 новий випадок ВІЛ-інфекції, від СНІДу в Україні померло 44 221 людина. Найбільш ураженими ВІЛ-інфекцією регіонами є Дніпропетровська, Донецька, Київська, Миколаївська, Одеська й Чернігівська області, а також Київ.
Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні з ВІЛ-інфекцією живедо 240тисяч осіб. І тільки кожен другий знає про свій діагноз – станом на 1 листопада 2017 року на обліку в Україні перебуває 139 394ВІЛ-позитивних пацієнта
Ця проблема не існує десь далеко, вона тут, вона поруч і стосується вона кожного. Для того, щоб в черговий раз нагадати про цю хворобу, надати можливість поспілкуватися з лікарями, в Татарбунарській районній бібліотеці для учнів ПТАУ відбувся захід до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом «Знати, щоб жити!»
Бібліотекар Мазур Ірина акцентувала увагу присутніх на такому понятті як «здоров’я». Здоров'я– одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя, тому дуже важливо зберегти його. Сімейним лікарем – Трофименко Валентином Валентиновичем проведена бесіда щодо можливості загрози інфікування кожного із присутніх в залі, але якщо людина дбає про своє здоров’я, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’ю, ризик заразитися ВІЛ стає мінімальним.
Молодь була відкритою під час розмови, лунало чимало питань,
Під час заходу учні переглянули відео, дізналися про шляхи передачі та способи попередження цієї страшної хвороби і ще раз переконалися, що СНІД не передається через дружбу.
Наприкінці заходу молоді люди та працівники районної бібліотеки мали можливість пройти експрес – тестування на ВІЛ, адже вчасне діагностування хвороби та старт лікування – це запорука збереження здоров’я та життя.
Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.