«Бібліотек@ без бар’єрів!»

«Як пройти до бібліотеки?» Зараз у відповідь почуєш не "оригінальний» жарт про третю годину ночі, а щире здивування: навіщо? І дійсно, навіщо, адже кожен житель нашого міста знає, де тепер можна знайти бібліотеку. Не лише на вулиці Горького, 4, а й на вулицях міста.

Літо - час відпусток. Та не всі жителі Татарбунар можуть покинути своє місто і відправитися до моря. Тож не дивно, що в літні місяці збільшилася кількість відпочиваючих в міських парках. Цим скористалися працівники Татарбунарської центральної районної бібліотеки, які розпочали акцію: «Бібліотек@ без бар’єрів!», яка буде проходити протягом всього літа, щосереди з 10-ї до 12-ї години у міському парку.

Відпочиваючим пропонується записатися до бібліотеки абсолютно безкоштовно. Користувачі літньої бібліотеки мають змогу відпочити з газетами і журналами на різні смаки. Про найменших відпочивальників парку також не забули, для них районна бібліотека для дітей підготувала дитячі журнали та книги.

В перший же день ми почули схвальні відгуки та побажання від городян: «…молодці, просто молодці!!! - в захваті говорила Олександра Рицька – Я сама полюбляю читати на свіжому повітрі та ще й поспілкуватися з подругою про щойно прочитане. Наступного разу обов’язково прийду не сама аби отримати максимум задоволення від книги та спілкування на природі.»

«…доповнити періодику книгами аби можна було насолодитися пікантними романами та гостросюжетними детективами на природі, особливо, мені здається, це актуально для молодих матусь, які прийшли разом з дітьми на дитячий майданчик і мають можливість почитати їм казки» - побажала Акмурзаєва Тетяна.

/Files/images/bblotek_bez_barrv/7GkJf-XdIoQ (1).jpg /Files/images/bblotek_bez_barrv/1.jpg /Files/images/bblotek_bez_barrv/5.jpg /Files/images/bblotek_bez_barrv/PHA1nbqKIMw.jpg /Files/images/bblotek_bez_barrv/4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.