Знайомтесь: волонтер Корпусу Миру

У Татарбунарській районній бібліотеці 14 червня відбулося знайомство представників громадськості, місцевої влади, державних організацій, правоохоронних органів з волонтером Корпусу Миру Метью Шалала./Files/images/DSCN2726.JPG

Волонтер прибув до нас в рамках Проекту розвитку громад з метою співпраці та навчання місцевих громадських лідерів основам стратегічного та бізнес-планування, залучення громади до реалізації проектів, зокрема й таких, що генерують дохід в сфері соціального підприємництва. Метью навчатиме нас, й буде вчитися сам, засвоюватиме нашу мову, натомість надаватиме допомогу у вивченні англійської мови.

Тематика проектів, які можливо буде реалізовувати разом з волонтером, досить різноманітна: це покращення співпраці між державними установами, громадськими організаціями та бізнесом задля реалізації спільних завдань, пошук партнерів та встановлення зв’язків з організаціями в межах України та за кордоном, розвиток туризму, зокрема зеленого, розвиток народного мистецтва, збереження української культури та культури народів, що живуть в Україні, розвиток та просування ідеї волонтерства в громаді, участь в проведенні літніх таборів відпочинку для молоді.

Волонтер Метью планує погостувати й попрацювати в Україні протягом 2 років. Кожен, хто має якусь цікаву ідею і хоче втілити її в життя, може поспілкуватися з волонтером Корпусу Миру. Його зараз можна знайти у центральній районній бібліотеці. Згодом Метью планує 60% свого робочого часу присвятити співпраці з усіма партнерськими організаціями.

Вікторія Алєксєєнко.

На фото: Волонтер Корпусу Миру Метью Шалала (посередині) разом з бібліотечними працівниками.

На зустрічі з волонтером.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

 • Meri

  2013-07-03 10:20:46

  Як добре що у нашому місті є люди які турбуються за здоров'я інших!! Ви молодчинки!!!...

 • Лілія

  2012-12-11 13:11:18

  Дякуємо!))) Як Ви вважаєте, такі заходи потрібні в нашому місті????...

 • Марина

  2012-12-11 10:30:14

  Акция была очень интересной и необычной...

 • Лілія

  2012-12-09 20:59:27

  Дякуємо Вам, за приємні слова! Ми запрошуємо до співпраці, усіх бажаючих покращити життя в нашому місті, приходьте до нас зі своїми ідеями, пропозиціями......

 • Наталья

  2012-12-09 11:05:49

  Доброго дня! Акція була дійсно дуже цікавою. Це було щось нове для нашого міста та для його мешканців. Дякую))))...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.