МукієнкоМукієнко Олена Вікторівна - провідний методист Татарбунарської ЦБС, відповідає за якість виконання усіх бібліотечних процесів системи. Упевнена, що публічна бібліотека обслуговує всіх жителів протягом їхнього життя, вона найбільш задіяна серед інших муніципальних служб. Доступ до знань, ідей та думок в усій їхній різноманітності відіграє важливу роль у збереженні і розвитку демократичного суспільства, що робить роль публічної бібліотеки особливо значущою.


/Files/images/Изображение 047.jpg

Мірчевський Андрій Миколайович
- старший методист Татарбунарської ЦБС, координує роботу з дітьми системи та відповідає за якість роботи Інтернет-центру центральної районної бібліотеки.
Вважає, що навіть невеличка бібліотека у найвіддаленішій місцевості, що має вихід в Інтернет, стає членом інформаційного суспільства. Тепер вона може користуватися книжковими фондами інших бібліотек, отримувати найновішу інформацію. Бібліотека починає відігравати роль посередника, що відкриває публіці вихід у світ цифрової інформації. Проте інформація в Інтернеті поповнюється надзвичайно швидко, не завжди якісно і досить безсистемно. Бібліотекар відбирає, оцінює, систематизує електронні ресурси, тобто є навігатором не тільки у книжковому морі, а й інформаційному просторі. Так бібліотека стає для людей електронною брамою до інформації в наш кмп'ютерний час.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.