АБОНЕМЕНТ :

/Files/images/Изображение 012.jpgГажийська Надія Володимирівна - завідуюча відділом обслуговування Татарбунарської районної бібліотеки, відповідає за якість виконання усіх бібліотечних процесів відділу обслуговування.
Для неї бібліотека - не просто зібрання книг, тут є персонал, який все організовує, підтримує у робочому порядку та допомагає людям користуватися наявними документами. Надія Володимирівна переконана, що створенню дружньої атмосфери у бібілотеці сприяє і зовнішній вигляд працівників, стиль їхньої поведінки, неформальні звернення до користувачів.

/Files/images/Изображение 020.jpg

Ганська Олена Борисівна - бібліотекар кафедри обслуговування юнацтва, відповідає за якість виконання роботи з юнацтвом . Запевняє, що ми корисні для молоді, якщо ми можемо торкнутись її уяви. Молоді люди розвиваються як самостійні члени суспільства. Вони мобільні і комунікативні, легко сприймають технічні досягнення, вимогливі до інформаційних технологій, включаючи доступ до електронних ресурсів. Ми повинні з розумінням відноситися до потреб молоді і забезпечувати їх різноманітними матеріалами і відповідними послугами, що відображали б їхні інтереси.

/Files/images/Изображение 018.jpg


Броновщук Марина Іордановна - бібліотекар абонементу районної бібліотеки, відповідає за якість надання бібліотечних послуг відділу обслуговування. Упевнена, що бібліотека стала необхідною для людей старшого покоління. Ця категорія користувачів має широке коло інтересів, різноманітні запити, що пов'язані з професійною діяльністю, навчанням, набуттям нових знань, життєвими потребами. Надання освіти протягом життя є найголовнішою невід'ємною складовою місії кожної бібліотеки.


ЧИТАЛЬНИЙ ЗАЛ:

/Files/images/Изображение 010.jpgТелятник Тетяна Геннадіївна - бібліограф районної бібліотеки, відповідає за бібліографічну роботу та ведення каталогів і картотек бібліотеки. Упевнена, що відкритий доступ до книжкового фонду, розгалужений довідково-бібліографічний апарат, доповнений фактографічними добірками документів різної тематики з основних життєвих питань робить бібліотеку необхідною населенню.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.