Анна Герман…

18 грудня 2016 року в читальному залі районної бібліотеки відбувся літературно – музичний вечір «Светит незнакомая звезда», присвячений пам’яті видатної співачки Анни Герман. В цьому році їй виповнилося б 80 років… Але навіть зараз її голос люблять, пам’ятають, впізнають, тому, що вона співала про любов, вірність і надію.

/Files/images/anna_german/IMG_6839.jpg

Ведучі заходу Жукова О.О. та Коршок М.В з душевною простотою розповідали про нелегку долю співачки, її любов до своєї сім'ї та близьких. Згадуючи особливі моменти життя Анни, вони повідомили про нелегку долю мужньої жінки, яка мала особливий дар від Господа не лише натхненно співати, але й любити людей.

/Files/images/anna_german/IMG_6844.jpg

У виконанні Науменко Н.В прозвучали найвідоміші пісні видатної польської співачки – «Когда цвели сады», «А он мне нравится», «Голгофа» та інші. Кожна пісня в її виконанні створювала у залі неповторну атмосферу.

/Files/images/anna_german/IMG_6850.jpg

Протягом творчого вечору демонструвалися документальні фільми «Светит незнакомая звезда» та «В гостях у Анны Герман», створених радіотелецентром «Голос Надежды». Присутні на заході шанувальники творчості співачки змогли побачити не лише відомі усім записи зі сторінок творчої діяльності Анни Герман, але й почути розповіді найдорожчих і близьких людей про неї - матері та чоловіка, друзів, колег. Анна Герман - більше нагадувала ангела, ніж земну жінку: висока, тонка, з довгим світлим, розкинутим по плечах волоссям… Добра, сердечна, рідна …

/Files/images/anna_german/IMG_6869.jpg

Ідейний натхненник вечору, Науменко Н.В. подякував усім, хто знайшов час для вшанування великої співачки і закликав відображати у своєму житті любов до всього на її прикладі.
Заключним акордом заходу стала пісня «Надежда», у якій в унісон злилися голоси гостей заходу та виконавців.

/Files/images/anna_german/IMG_6883.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.