«БІБЛІОdrive»

Є багато див на землі, створених природою і людиною. Та чи не найбільше диво є книга. У ній весь неосяжний світ. Вона, як незгасимий смолоскип освітлює шлях людині. І завжди цей смолоскип був у бережливих, надійних руках бібліотекарів. Президент України своїм Указом проголосив 30 вересня - Всеукраїнським днем бібліотек. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії відзначається це свято. А дарують людям вічну мудрість книг - бібліотекарі. Тож, як записано в стародавньому трактаті: „Воздамо дяку тому, хто допоміг нам легко пройти крізь складний лабіринт книг”.

30 вересня районна бібліотека святкувала всеукраїнській день бібліотек разом із студентами Ізмаїльського технікуму економіки і права. Свято пройшло під назвою «БІБЛІОdrive». Ведучими свята були Катя Осадча та Книжкова Муза. Літературні герої, баба Параска та баба Палажка, ознайомили присутніх з історією бібліотеки. На «БІБЛІОdrive» також завітали відомі ведучі Ольга Фреймут та Сергій Притула, які провели з дітьми вікторини, різноманітні конкурси, а циганка Есміральда розважала присутніх своїми ворожіннями на майбутнє. Ми гадаємо, що наш захід залишиться в пам'яті користувачів цікавим, яскравим дійством! На святі читачі дійсно побачили наскільки різнобічна професія бібліотекаря.

Бібліотека – древня і вічно юна оселя людського розуму. З книгою ми пов'язали своє життя, з нею ми працюємо і відпочиваємо. Ми працюємо з людьми різними за віком, смаками, уподобаннями, але всіх нас об’єднує книга.Та найбільше чим пишається бібліотека нині – це нашим читачем. Бо в центрі уваги бібліотекаря завжди був і буде користувач, його запити та інтереси.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.