Чемпіонат з комп'ютерного багатоборства

Днями в місті Татарбунари пройшов чемпіонат з комп'ютерного багатоборства серед старшого покоління «50+». Свої знання та вміння в комп'ютерних технологіях показували учні школи комп’ютерної грамотності «ГУРУ», організованої бібліотекарями центральної районної бібліотеки.

Всі завдання – в рамках вивченого на курсах підвищення комп'ютерної грамотності, з більшістю яких учасники чемпіонату тепер зустрічаються повсякденно. Дійсно в епоху інформаційних технологій, їх прориву, людям старшого покоління орієнтуватися досить складно. Зараз багато державних установ, банківських структур не уявляють свою діяльність без Інтернету. Час вимагає, щоб люди різного віку користувалися новими технологіями. Зі слів учасників курси комп’ютерної грамотності в бібліотеці надали їм можливість орієнтуватися в Інтернет просторі, спілкуватися з близькими та рідними по скайпу, реєструвати власну електронну скриньку.

"Це найкращі учні школи комп'ютерної грамотності. Серед найбільш корисних і складних завдань – робота з порталами Пенсійного фонду України, та розрахунок в он-лайні розміру субсидій для своєї сім’ї ", - повідомляють організатори конкурсу.

Провідний методист районної бібліотеки

Мукієнко Олена

/Files/images/chemponat___z__kompyuternogo__bagatoborstva/image-21-04-15-14-34.JPG /Files/images/chemponat___z__kompyuternogo__bagatoborstva/P4210608.JPG /Files/images/chemponat___z__kompyuternogo__bagatoborstva/P4210610.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.