Добро лікує душу!

3 грудня - День інвалідів. Цей день входить до числа Міжнародних та Всесвітніх днів ООН. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю Організації Об`єднаних Націй в 1992р.

В Україні налічується 2, 5 млн. інвалідів, тобто кожен 18 наш співвітчизник – інвалід. Та не дивлячись ні на що, ці люди живуть, працюють, творять, перемагають. Це мужні люди! Хто, як не вони добре розуміють прислів’я «Випадкових перемог не буває». Цей день нагадування нам про тих, хто поруч, хто так потребує нашої уваги і допомоги, це ще одна можливість звернути увагу на проблеми людей, які мають слабке здоров’я, які потребують нашої підтримки.

Усі ми звикли до слів «толерантність», «рівні права», «соціальний захист»… Та насправді ми навіть не маємо уявлення про спектр проблем, з якими стикаються люди, що відрізняються від середньостатистичного громадянина нашої держави. Зустрічаючи на вулиці інваліда на милицях або у візку, чи замислюємось ми над його непростою долею? А що цим людям потрібно? Відповідь. Доброта, милосердя і розуміння.

Щоб розуміти, що відчуває людина, в якої вади с зором, в районній бібліотеці провели акцію «Жага до життя!», для того, щоб читачі мали змогу самі відчути на собі, як то не бачити нічого. Нічого, крім вічної темряви.

Підтримка потрібна всім людям без винятку, але особливо її потребують люди з обмеженими фізичними можливостями. Відстоювати свої права та інтереси, доводити, що ти багато чого вмієш, набагато легше, якщо в тебе є однодумці.

Словом можна і поранити боляче, якщо воно зле і безсердечне, і вилікувати, оживити, якщо воно чуйне та сповнене безмежної доброти. Отже давайте будемо уважнішими один до одного і приходити на допомогу тим, хто її потребує.

/Files/images/dobro_lku_dushu/IMG_1675.jpg /Files/images/dobro_lku_dushu/IMG_1680.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.