Дитина – Родина – Україна - Світ

14 березня 2017 рік

/Files/images/smya/IMG_9287.jpg

Щороку в другу неділю травня, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, ми відзначаємо День матері та Міжнародний день сім’ї. Це зворушливі і теплі свята весни. Жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не обходилися і не зможуть обійтися без сім’ї. Сім’я – це основа основ для кожної людини, це основний елемент суспільства Вона була і залишається берегинею людських цінностей, культури, історії,традицій.

/Files/images/smya/DSC_0021.JPG

14 травня в Татарбунарській центральній районній бібліотеці відбувся літературно – музичний вернісаж «Уклін низький, Вам, матінко моя!». Як і завжди, наша зустріч пройшла з віршами та піснями, солодощами й чаєм, а саме головне - це привітна та затишна атмосфера читального залу. З теплими та щирими словами звернулись до учасників заходу ведучі - Гажийська Надія та Ганська Олена.Приємно відзначити, що на захід прийшли люди з великим життєвим досвідом, яким із задоволенням вони ділилися між собою.

/Files/images/smya/IMG_9282.jpg

Наша зустріч була цікава, бо відбулася щира розмова про любов і долю, про найважливіше у житті людини – сім’ю, родину. У кожного було що розповісти, було чим поділитися. Приємні спогади про перше знайомство та перше запрошення на побачення, цікаво було дізнатись про сімейні традиції та цінності життя.

/Files/images/smya/IMG_9285.jpg

Наша дорога у життя, у великий світ починається з домівки, з материнського серця, від батьківського порогу. Через усе життя ми несемо в душі першу стежину дитинства, яка озивається в нашій пам’яті маминим голосом, хатнім порогом, дзвоном чистих криниць, квітками… Любити своїх матерів, шанувати, пильнувати їх нині, поки вони поряд з нами, щоб завтра не спізнитись, бо матері не вічні…Така тема лунала в віршах Бабіч Н.І., Серман Л.Г, Бричак Я.

/Files/images/smya/IMG_9314.jpg

Дуже часто ми задумуємося над тим, яке то щастя, що є на світі батьківська оселя, де нас люблять, завжди чекають - такі слова звучали в віршах Павлюк Л.М. та Оболяніна В.А.

/Files/images/smya/IMG_9308.jpg

У народі кажуть, що коли смієшся, то виділяються гормони щастя, тому довше проживеш і хворіти будеш менше. Своїми гуморесками: «Прогноз погоди», «Безкоштовна медицина», «День святого Валентина» Кіріяк В. зумів підняти настрій та розсмішити до сліз всіх, хто був присутній на вернісажі.

Окрема вдячність дуету співаків Чияченко А. та Стратюк К., які виконали зворушливі пісні. Протягом заходу було запропоновано різні вікторини та конкурси, в яких, залишивши свої домашні турботи та вік, присутні із задоволенням брали участь.

Літературно – музичний вернісаж всім нам довів, що в будь-якій ситуації наші жінки та чоловіки знайдуть рішення і зуміють впоратися з будь-якою проблемою. Ми бажаємо всім завжди залишатися такими, якими вони є. Щастя, благополуччя і миру кожній оселі.

___________________________________________________________

З родини йде життя людини

31 січня 2017 року

«З родини йде життя людини» – говорить народна мудрість. І це справді так. Як із струмочка починається ріка, так і життя починається з родини. Виховання у сім’ї є першоосновою розвитку дитини. Духовний вплив батьківського дому на її формування створюється завдяки щирій материнській ніжності, небагатослівній любові батька, домашньому теплу, затишку, захисту і сімейній злагоді.Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення.

/Files/images/smya/IMG_7383.jpg

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.

/Files/images/smya/IMG_7408.jpg

У всі часи за ставленням держави до сім’ї, а також за становищем родини в суспільстві робили висновок про розвиток країни. Це тому, що щасливий союз сім’ї і держави — необхідна запорука процвітання і добробуту її громадян.

/Files/images/smya/IMG_7387.jpg /Files/images/smya/IMG_7388.jpg

В читальному залі центральної районної бібліотеки відбулась зустріч з батьками багатодітних сімей, на якій присутні отримали невеличкі подарунки – спортивні костюми для своїх діток. Вручали подарунки голова районної ради Донкоглов Віктор Георгійович та виконуюча обов’язки голови районної державної адміністрації Некраш Алла Дмитрівна.

/Files/images/smya/IMG_7394.jpg

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Богаченко Наталя Василівна зазначила, що основне завдання відділу - це формування та забезпечення виконання державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді в нашому районі.

/Files/images/smya/IMG_7401.jpg

Однією із запрошених гостей була головний спеціаліст Татарбунарського бюро безоплатної правової допомоги Райлян Тетяна Іванівна, яка ознайомила присутніх з переліком юридичних послуг, що надаються на безоплатній основі в Татарбунарському бюро саме для багатодітних сімей.

Хочемо подякувати батькам багатодітних родин, які взяли на себе велику відповідальність за виховання та створення належних умов для розвитку дітей та побажати їм терпіння, поваги та любові.

_______________________________________________________________________________

Гарна родина – міцна країна


Кожна людина прагне мати гарну сім’ю, своєрідну життєву пристань, де можна було б знайти розуміння, підтримку, де завжди тобі раді, тебе люблять, чекають і ти завжди потрібний. Турбуючись про здорову і міцну українську родину, працівники районних центральної та дитячої бібліотек організували святковий захід, приурочений Всесвітньому Дню сім’ї. У читальному залі зібрались разом діти і дорослі. Шановних гостей зустрічала чарівна україночка з короваєм на вишитому рушнику. Центральне місце на книжковій виставці «За все що маю, дякую тобі» зайняла паперова квітка – ромашка. Саме ця квітка є символом свята, і не випадково, адже вона асоціюється з теплом і затишком, що дарує нам родина. На родинному святі ромашка була головною помічницею, за допомогою якої з’являлися клоун з повітряними кульками, фея свята з цукерками, Баба-яга, водяний та кікімора, чарівний Карлсон. Ці казкові персонажі стали справжньою несподіванкою для гостей. Діти та дорослі активно приймали участь у різних конкурсах, активно танцювали, розгадували загадки. Гості отримали масу позитивних емоцій. Всі учасники заходу дійшли висновку, що родинне тепло дає нам відчуття безпеки, любові та порозуміння, бажання жити у мирі і злагоді./Files/images/smya/IMG_7383.jpg

Анастасія Шапранова

Бібліотекар ЦРБ

/Files/images/garna_rodina__mtsna_krana/P5150503.JPG /Files/images/garna_rodina__mtsna_krana/P5150589.JPG /Files/images/garna_rodina__mtsna_krana/P5150526.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.