Схилимо голови в скорботі

25 листопада 2018 рік

Кожну четверту суботу листопада Україна поминає жертв Голодомору. В 2018 році минає вже 85 років від тих жахливих подій — подій, що своєю жорстокістю і звірячістю в людській подобі, не знаходять прикладу в історії людства. Тоді було винищено понад 7 мільйонів українського народу, які загинули в страшних муках голоду, через навмисно влаштований мор в Україні.

Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

Вшановуючи пам’ять жертв голодомору українського народу, в читальному залі центральної районної бібліотеки відбуласяпрезентація книжкової виставки - реквієму «Згадати тих, кого забрала біда». Бібліотекарі розповіли про причини та наслідки голодомору в Україні 1932-1933 років, переглянули документальний фільм «Голодомор 33-го року», запалили свічу пам’яті та вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув голодною смертю у страшні для України роки. На абонементі читачам провели огляд літератури «Схилимо голови в скорботі»,під час якого бібліотекарі представили книги, які містять документальні факти та спогади очевидців про страшні часи.

Сьогодні, коли від початку Голодомору минуло десятки років, ми не маємо права забувати народне слово правди. На десятиліття можна засекретити архіви та з пам’яттю народу нічого не вдієш, вона зберігатиме правду. Правду про страшні події.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.