"Їх долі і стежки через Одещину пролягли.

Письменники рідного краю"

Одним із важливих напрямків роботи сучасної бібліотеки являється краєзнавча робота. Її зміст обумовлений стійким інтересом до історії краю, розвитком громад, збереженням культурної спадщини. Особливого значення в донесенні знань про рідний край дітям, вона набуває, коли об’єднуються зусилля і освітян, і бібліотечних працівників. Так, працюючи над проектом «Їх долі і стежки через Одещину пролягли. Письменники рідного краю з Україною в серці», який оголошено в рамках конкурсу інформаційних комп’ютерних технологій серед педагогів, Гуренко Тетяна Олександрівна, вчитель української мови та літератури Татарбунарської СШ №1, разом з працівниками районної бібліотеки провели бібліомандрівку для учнів за творами письменників рідного краю та Одеської області.

/Files/images/pismenniki_rdnogo_krayu/IMG_2313.jpg /Files/images/pismenniki_rdnogo_krayu/IMG_2324.jpg

Одещина – це земля, овіяна легендами, край неповторної краси, з мальовничими селами, родючими землями і річками. Живуть тут прекрасні талановиті люди, серед яких є і відомі письменники. Молодь повинна знати їхні імена, їхню творчість, щоб мати краще уявлення про свою «малу Батьківщину», аби більше цінувати та любити її. Розкриваючи книжкову виставку «Мій край частина України», бібліотекарі звернули увагу на життя та творчість письменників-земляків, які зробили свій внесок в культурну спадщину нашого району (М.Плотного, Г.Лису, В.Греся, В.Сисоєва, А.Чиханцова, В.Щеголькову, Л.Дудніченко та інших). Не оминули увагою і полицю «Майстри слова Одещини», на якій широко представлені твори письменників Одеської області.

/Files/images/pismenniki_rdnogo_krayu/IMG_2330.jpg /Files/images/pismenniki_rdnogo_krayu/IMG_2319.jpg

Діти з цікавістю гортали сторінки книг людей, які колись жили та живуть в нашому краю, і ми впевнені, що вся краєзнавча робота, яка проводиться у бібліотеках, сприяє збереженню культурної спадщини краю та формуванню духовності і національної свідомості підростаючого покоління.

2016 рік

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.