«Неспокій серця і душі»

Другий місяць осені починається з особливої дати - 1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку. З цієї нагоди 4 жовтня 2015 року у читальному залі Татарбунарської центральної районної бібліотеки зібралася літературно-музична вітальня «Рідної землі таланти та наснага». Вітальня зібрала поетів-аматорів Татарбунарського району – це Оболянін Віктор Анатолійович, Кічук Петро Афанасійович, Серман Лідія Григорівна, Рицька Олександра Григорівна, Мельник Галина Олександрівна, Павлюк Лариса Миколаївна та користувачів бібліотеки, шанувальників поетичного слова .

Про наших місцевих поетів мало хто знає, хоча вони й живуть серед нас. Здається зовсім звичайні люди.. але серед буденних справ ці люди мають талант звертати увагу на незвичайні речі, на красу рідного краю, бачити те, що для багатьох лише дрібниці. Ці творчі люди навчають нас любити свою батьківщину і ми маємо змогу бачити, що таланти народжуються не лише в столиці, а й навіть у таких куточках як Бессарабія.

Бібліотекарі підготували програму, у межах якої відбувся: поетичний батл серед поетів – аматорів «Неспокій серця і душі», відеопрезентація «Ви завжди душею молоді!» з декламуванням віршів Євгенія Челишева. Запали у серця присутніх заходу пісні у виконанні гітаристки Стратюк Катерини.

Шанувальники поезії мали змогу поспілкуватися один з одним, адже поезія – це дивна річ яка дає можливість виразити свої думки, що накопилися у серці за допомогою рими. На нашій зустрічі зібралися поети різних поколінь, з різним поетичним досвідом, з різним стилем та енергетикою. Були і ніжні, і ліричні, спокійні і злободенні.

Довго не хотілося покидати гостинну вітальню бібліотеки адже низка різних почуттів та емоцій сколихнула душі присутніх, тому вирішено в майбутньому збиратися частіше. До скорих зустрічей!

бібліотекарь Ганська О Б

/Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/PA040962.JPG /Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/PA040930.JPG /Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/PA040934.JPG /Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/PA040949.JPG

Музика, що відкриває душу…


Що може бути краще ніж звучання музики? А коли у Вас була можливість послухати «живу» музику і непросто музику, а романси? Таку можливість мали всі, хто завітав 12 березня 2015 року в Татарбунарську центральну районну бібліотеку. «Під звуки ніжного романсу…» - свято, яке подарували користувачам і гостям бібліотеки викладачі дитячої музичної школи.

Всі присутні на деякий час забули про усі свої буденні справи та проблеми і занурилися у світ «його світлості романсу». Запрошені і ті, хто не байдужий до романсів, мали змогу насолодитися «живим» звучанням романсів у виконанні викладачів та вихованців дитячої музичної школи, працівників районного будинку культури. Ведуча Вікторія Назаренко кожному окремо адресувала чудові слова, про те, що романси виконуються душою. Дійсно, кожного, хто був присутнім у музичній вітальні, пройняло виконання багатожанрових романсів. Після офіційної частини гості ще довго спілкувались та фотографувались із учасниками цього свята.

/Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/IMG_8080.jpg


/Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/IMG_8120.jpg /Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/IMG_8117.jpg /Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/IMG_8097.jpg /Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/IMG_8089.jpg


/Files/images/muzika_scho_vdkriva_dushu/IMG_8096.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.