Успішна кар’єра починається у бібліотеці!


Вдало вибери професію,

Вклади в неї свою душу,
Тоді щастя само тебе відшукає

Костянтин Ушинський

Одним із найважливіших кроків у житті людини є вибір професії. Адже зай­матися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з найважливіших умов відчуття життєвої повноцінності. Вибір навчального закладу, а згодом професії, значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися.

Тому в центральній районній бібліотеці провели інформаційну годину «Професія. Кар’єра. Успіх» разом із спеціалістом Будинку праці Байбузенко О. М. щодо профорієнтації учнів, перед якими вже через півтора року постане непроста задача – куди піти навчатись. Щоб дійти правильного рішення, треба бути добре поінформованим.

Під час спілкування з учнями 10 класу Татарбунарського НВК «Школа – гімназія» (класний керівник Вознюк С.Д.) спеціалісти розширили уявлення учнів про нові професії, звернули увагу на ті професії, які користуються попитом на ринку праці в нашому регіоні на сьогоднішній день і на ті, які будуть актуальними і в недалекому майбутньому. Для цього оформили тематичну виставку «Тим, хто на роздоріжжі», провели перегляд відео матеріалу та повчальні ігри, роздали тематичні брошури та буклети. А описати свій робочий день через 10 років намагалися вже самі учасники заходу.

Звичайно, вибір професії – це справа не одного дня. Сьогодні ми зробили початок, а вдалий вибір залежить від молоді

/Files/images/na_dopomogu_molod/PB180849.JPG /Files/images/na_dopomogu_molod/PB180867.JPG /Files/images/na_dopomogu_molod/PB180862.JPG /Files/images/na_dopomogu_molod/PB180857.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.