«Крок до Європи»

11 травня 2017 рік

Упродовж останнього десятиріччя Україна наполегливо бажає наблизитися до європейських стандартів. Стратегією діяльності у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції є активний перехід на сучасні європейські методи роботи. У системі зовнішньополітичних пріоритетів України ЄС посідає особливе місце. Євроінтеграційний курс України є ефективним стимулом для глибинного реформування та успішної модернізації нашої держави.

/Files/images/shlyah_do_evrontegrats/IMG_9156.jpg /Files/images/shlyah_do_evrontegrats/IMG_9164.jpg

11 травня в читальному залі центральної районної бібліотеки пройшло ряд заходів для користувачів бібліотеки. Біля інформаційно-книжковій виставці «Євроінтеграція України: реалії, необхідність,перспективи» читачі дізнались про історію ЄС, правовий і соціальний захист населення та співпрацю України з державами-членами ЄС. Також читачі бібліотеки здійснили віртуальну подорож «Європейська ідентичність України», з якої дізнались про стандарти життя в європейських державах, та змогли зрівняти рівень життя в ЄС та Україні.

/Files/images/shlyah_do_evrontegrats/IMG_9168.jpg

Ми думаємо, що бібліотекарі мають допомагати користувачам ,зокрема молоді , у пошуку та отриманні з різних джерел інформацію про європейську та євроатлантичну інтеграцію. А згодом використати знання про ЄС як інструмент для підтримки громадянами України свого шляху до кращого життя!

_______________________________________________________________________________

«Сьогодні плани – завтра реальність»

/Files/images/shlyah_do_evrontegrats/IMG_2386.jpg /Files/images/shlyah_do_evrontegrats/IMG_2391.jpg /Files/images/shlyah_do_evrontegrats/IMG_2399.jpg

Зараз ми переживаємо трагічні і водночас великі дні. Ці дні великі, бо в них ми пізнали нашу державу, нашу владу та власний народ. Саме зараз формується наше майбутнє.Сьогодні у наших руках майбутнє нашої держави. Тому саме нам обирати напрям, в якому має рухатися наша країна, щоб забезпечити гідне майбутнє нашого народу.

Наша країна може і має бути високорозвиненою. Вона заслуговує на достойне майбутнє. Тому треба зробити все, щоб ми, наші діти і онуки відчували гордість за країну, в якій живемо. Враховуючи всі негаразди та проблеми, які існують на сьогодні, ми віримо, що разом їх подолаємо та досягнемо розквіту України. Досить буде розпочати із самого себе. Зроби щось на користь свого села або міста.

В Татарбунарській центральній районній бібліотеці пройшло обговорення з молоддю статті Алєксєєнко В.Л. «Десять найважливіших завдань на перше півріччя 2016 року голови Татарбунарського РДА Олега Білинського». Юнаки с цікавістю слухали зміст десяти завдань, які поставив перед собою голова Татарбунарської РДА для покращення економічного стану району, ознайомились с ініціативами реформ для кращої України. Кожен з присутніх висловлював свою думку та надію на те, що матимуть краще життя та робочі місця в районі і не варто буде їхати кудись далеко для пошуку роботи та кращої долі.

Молодь — це майбутнє нашої держави і тому сьогодні ми маємо виробити чітку стратегію з інформування та виховання молодого покоління, формування його світогляду.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.