_____________________________________________________________________________

2015 рік

/Files/images/IMG_7186.jpg /Files/images/IMG_7180.jpg Захист земельних прав сільських жителів: досвід та перспектива»

12 вересня в читальному залі центральної районної бібліотеки Татарбунарським районним управлінням юстиції проведено засідання круглого столу «Захист земельних прав сільських жителів: досвід та перспективи», учасниками якого були керівники та фахівці територіальних управлінь юстиції, реєстраційної служби, представники місцевого самоврядування.

В ході проведення круглого столу обговорювались такі питання, як перспективи надання безоплатної правової допомоги з земельних питань в Татарбунарському районі з боку органів державної влади, місцевого самоврядування, неурядових організацій; нові виклики в сфері земельних правовідносин в Україні та їх вплив на становище пересічних землевласників та інші.

Захист земельних прав

Захист земельних прав Захист земельних прав

4 червня 2013 року в читальному залі Татарбунарської центральної районної бібліотеки відбулася інформаційна сесія для власників земельних ділянок та мешканців міста під назвою «Захист земельних прав: досвід, проблеми, перспективи». Метою заходу було інформування сільських активістів і власників землі про можливості захисту майнових прав на землю, надання безоплатної правової допомоги в рамках проекту «АгроІнвест», обмін досвідом та зворотній зв’язок юристів і експертів з клієнтами. Інформаційну сесію проводили спільно Мошнягул О. - експерт Херсонської області ВГО Комітету виборців України, Бринош І. – керівник юридичного відділу Одеської області ВГО КВУ та Грибачов Є. - координатор Центру права в м. Татарбунари

за сприяння управління юстиції - Семененко Л.Г. та фінансової підтримки проекту USAID «АгроІнвест».

Обговорювались питання щодо цілей та завдань проекту «АгроІнвест», його правозахисної програми і методів її реалізації, питання земельного права та правозахисту сільських жителів. Питання дуже болючі, тому знайшли жваве обговорення при зустрічі мешканців району з правозахисниками.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.