Жінка! Весна! Кохання!

Я – жінка. Природою створена пісня.
Я – мрія і спогад. Майбутнє й колишнє,
Я – щось незбагненне для чоловіків.
Я – жінка. Я, дійсно, слабка половина.
Нехай переможцям – лаврові вінки!
Історію творять, звичайно, мужчини,
Але лише так, як захочуть жінки.

/Files/images/jenschina_vesna/IMG_3287.jpg

Весна... Лагідна, загадкова, тендітна. Ми так чекаємо її завжди, але приходить вона раптово, бурхливо, змінюючи все навкруги, пробуджуючи природу і наші почуття. Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, відзначаємо Міжнародний жіночий день – 8 березня. Недарма, мабуть, святкуємо ми жіночий день саме навесні.

/Files/images/jenschina_vesna/IMG_3302.jpg /Files/images/jenschina_vesna/IMG_3307.jpg

Жінка … Вона сама – як весна. Сонячна, світла, життєрадісна, яскрава, справжня. Все гарне на землі від жінки, від її любові… Ми бачимо жінку натхненною, ніжною і красивою, але поряд із красою ми захоплюємося її талантом, її здібностями. Ми схиляємо голови перед жінкою, яка вміє кохати, прощати, терпіти.

/Files/images/jenschina_vesna/IMG_3314.jpg /Files/images/jenschina_vesna/IMG_3333.jpg

«Жінка! Весна! Кохання!» - свято, яке відбулося в затишній літературно - музичній вітальні районної бібліотеки. Привітати жінок прийшли місцеві поети - аматори Оболянін В.А та Кічук П.А., які з натхненням декламували свої вірші. Кожен з присутніх на вечорі мав змогу поділитись своїми почуттями, поезією, піснями, думками. Усі на святі змогли зануритись в затишну атмосферу комфорту, котра з’явилась одразу на початку дійства, співали пісні юності, пригадували цікаві моменти з життя, переглядали відео привітання, брали участь в різноманітних конкурсах.

/Files/images/jenschina_vesna/IMG_3316.jpg /Files/images/jenschina_vesna/IMG_3338.jpg

Щеголькова В. Г. і Соколова С.Е. виконали пісню на слова В.Греся «Луговые цветы», гість заходу Бриль В.М. з с. Зарічне, мати вісьмох дітей, ознайомила нас зі своєю лірикою.
Ми, працівники бібліотеки, вдячні всім, хто виявив бажання і прийшов до нас в літературно - музичну вітальню, на свято весни, кохання, життя, та поділилися частиною своєї души.

2016 р.

_______________________________________

Женщина весна!!!

Женщина весна!!!

Современная женщина, современная женщина

Суетой замотана, но, как прежде, - божественна,

Пусть немного усталая, но, как прежде, - прекрасная,

До конца непонятная, только сердцу подвластная.

Современная женщина, современная женщина –

То грустна и задумчива, то светла и торжественна.

Женщина весна!!!Доказать ее слабость, побороть ее в дерзости

Зря мужчины стараются, Понапрасну надеются!

Хоть не хвастает силою, но на ней - тем не менее –

И заботы служебные, и заботы семейные.

Все на свете познавшая, все невзгоды прошедшая, -

Остается загадкою современная женщина!

Женщина весна!!!

Так начался 14 марта в читальном зале районной библиотеке тематический вечер « Женщина. Весна. Любовь.» с членами клуба «КОТЕДЖ». Встреча прошла в дружеской обстановке за чашечкой чая. Звучали музыкальные произведения в исполнении уч-ся ДМШ, просматривались видеоролики , читались стихи известных поэтов о любви: С. Есенина. А. Ахматовой, М. Цветаевой, Б. Пастернака и др. Делились впечатлениями о прочитанных книгах где, главная героиня - ЖЕНЩИНА: П. Загребельний «Роксолана», Ш. Бронте «Джейн Эйер», У. Коллинз «Женщина в белом», Дж.Остин «Гордость и предубеждение» и др. Цель встречи была - создать атмосферу дружеского общения и нести в мир людей свет и добро.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.