ТАТАРБУНАРСЬКА РАЙОННА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ

розташована за адресою Одеська обл. м. Татарбунари вул. Леніна,9 т. 3 37 27

/Files/images/Тузлы - Масленица12 175.jpg


Фадіна Любов Борисівна -
завідувачка Татарбунарської районної бібліотеки для дітей ( зам. директора ЦБС по роботі з дітьми ). Забезпечує повноцінну роботу бібліотеки для дітей міста Татарбунари, відповідає за якість усіх бібліотечних поцесів своєї бібліотеки. Упевнена, що особливо великої уваги потребує робота з дітьми. Публічна бібліотека для дітей - це єдиний заклад культури, який працює навіть з дошкільнятами, комплектує для них ігри, матеріали для ручної праці, відповідну літературу, проводить різноманітні заходи.

/Files/images/Тузлы - Масленица12 153.jpg


Слобожан Людмила Павлівна -
бібліотекар відділу обслуговування учнів 1-4 класів та дітей дошкільного віку. Вважає, що слід заохочувати користуватися бібліотекою з дитинства, прищеплювати любов до книги, читання для задоволення, тоді вони будуть звертатися сюди і в майбутньому.

/Files/images/Тузлы - Масленица12 160.jpgДемченко Світлана Павлівна
- бібліотекар відділу обслуговування учнів 5-9их класів. Упевнена, що бібліотекар перший вісник краси та знаня.
Дуже важливо вже змалечку виховувати у дитини необхідність одержання знань, прищеплювати навички самостійного пошуку інформації, формувати уміння її ефективного збору, систематизації, обміну з іншими користувачами.

/Files/images/Тузлы - Масленица12 158.jpgМельник Світлана Федорівна -
бібліотекар відділу обслуговування 5-9их класів. Вважає, що сьгодні знову велика увага приділяється іституту сім'ї, бібліотека стає центром спілкування, місцем цікавого і змістовного відпочинку всіх членів родини. Це підтримка домашнього виховання, привернення дітей до читання, виховання у них любові до книги.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.